Lige
1. Liga
o.t. | zmaga | remi | poraz | goli + | goli - | razlika | točke | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Picerija-PUB SONČEK Grosuplje | 14 | 13 | 0 | 1 | 70 | 19 | 51 | 39 |
FSK Mafijozi | 14 | 11 | 1 | 2 | 53 | 22 | 31 | 34 |
Bar pr Livarni | 14 | 9 | 0 | 5 | 39 | 24 | 15 | 27 |
ŠDM Krka | 14 | 4 | 5 | 5 | 27 | 36 | -9 | 17 |
MSU Team | 14 | 4 | 3 | 7 | 29 | 43 | -14 | 15 |
Avtostoritve Sadar | 14 | 4 | 2 | 8 | 21 | 32 | -11 | 14 |
HD City | 14 | 4 | 1 | 9 | 16 | 41 | -25 | 13 |
Žogca bar & ŠD Ambrus | 14 | 0 | 2 | 12 | 16 | 54 | -38 | 2 |
ob enakem številu točk, se upošteva medsebojni tekmi |
2. Liga
o.t. | zmaga | remi | poraz | goli + | goli - | razlika | točke | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ŠDM Ambrus | 15 | 13 | 0 | 2 | 66 | 20 | 46 | 39 |
Raja Višnja Gora | 15 | 11 | 1 | 3 | 55 | 34 | 21 | 34 |
Dnevni bar Glorija | 15 | 9 | 1 | 5 | 56 | 22 | 34 | 27 |
Kavarna pri Joži | 15 | 4 | 2 | 9 | 44 | 51 | -7 | 14 |
A1 Finance | 15 | 3 | 0 | 12 | 21 | 60 | -39 | 8 |
ŠDM Krka B | 15 | 2 | 2 | 11 | 13 | 68 | -55 | 6 |
*-ekipam A1 Finance, ŠDM Krka B in Dnevni bar Glorija se odvzame točka zaradi neudeležbe na tekmi II.kola (A1 Finance), VII.kola in IX.kola (ŠDM Krka B), XIV.kola (Dnevni bar Glorija) | ||||||||
ob enakem številu točk, se upošteva medsebojne tekme |
Strelci
Strelci 1. Liga
Ime | Priimek | št.Golov | Ekipa: |
---|---|---|---|
Kristjan | Čož | 23 | Picerija-PUB SONČEK Grosuplje |
Denis | Gale | 13 | Bar pri Livarni |
David | Vidmar | 13 | FSK Mafijozi |
Andrej | Ružič | 12 | Picerija-PUB SONČEK Grosuplje |
Martin | Grošelj | 12 | MSU Team |
Robi | Glavan | 11 | Picerija-PUB SONČEK Grosuplje |
Anže | Ivanjko | 10 | FSK Mafijozi |
Simon | Ostanek | 9 | FSK Mafijozi |
Jan | Bradač | 9 | ŠDM Krka |
Mark | Lesjak | 8 | Picerija-PUB SONČEK Grosuplje |
Miha | Šinkovec | 7 | Žogca bar & ŠD Ambrus |
Jože | Gačnik | 6 | Picerija-PUB SONČEK Grosuplje |
Žan | Štepec | 6 | FSK Mafijozi |
Blaž | Zupančič | 6 | MSU Team |
Janez | Perme | 6 | Bar pri Livarni |
David | Kastelic | 6 | Bar pri Livarni |
Jure | Erjavec | 6 | Avtostoritve Sadar |
Anže | Sadar | 5 | Avtostoritve Sadar |
Gregor | Klemenčič | 5 | HD City |
Miha | Jevnikar | 5 | Avtostoritve Sadar |
Gregor | Rus | 5 | Bar pri Livarni |
Tomaž | Knep | 5 | Picerija-PUB SONČEK Grosuplje |
Tomaž | Eržen | 4 | FSK Mafijozi |
Žan | Godec | 4 | ŠDM Krka |
Toni | Gregorčič | 4 | HD City |
Kristjan | Mahne | 4 | ŠDM Krka |
Jusuf | Hasičič | 3 | HD City |
Robi | Godec | 3 | ŠDM Krka |
Marko | Gavranič | 3 | MSU Team |
Marko | Kastelic | 3 | Bar pri Livarni |
Tilen | Jenko | 3 | FSK Mafijozi |
Klemen | Skubic | 3 | FSK Mafijozi |
Žiga | Kotar | 3 | FSK Mafijozi |
Nejc | Čebular | 3 | MSU Team |
Žan | Tekavčič | 2 | Žogca bar & ŠD Ambrus |
Roman | Ivančič | 2 | Žogca bar & ŠD Ambrus |
Žiga | Zajc | 2 | Avtostoritve Sadar |
Jakob | Trček | 2 | ŠDM Krka |
Rok | Zaletelj | 2 | ŠDM Krka |
Luka | Babič | 2 | MSU Team |
Robi | Gačnik | 2 | Picerija-PUB SONČEK Grosuplje |
Mitja | Anžlovar | 2 | Avtostoritve Sadar |
Sebastjan | Šinkovec | 2 | Žogca bar & ŠD Ambrus |
Nino | Novak | 1 | Žogca bar & ŠD Ambrus |
Mitja | Markelj | 1 | MSU Team |
Luka | Sadar | 1 | Bar pri Livarni |
Sašo | Ilar | 1 | HD City |
Darjan | Kastelic | 1 | Bar pri Livarni |
Gašper | Kastelic | 1 | HD City |
Nejc | Markelj | 1 | MSU Team |
Rok | Vidic | 1 | Žogca bar & ŠD Ambrus |
Andrej | Selan st. | 1 | HD City |
Lovrenc | Bregar | 1 | ŠDM Krka |
Martin | Ostanek | 1 | Avtostoritve Sadar |
Anton | Svetin | 1 | ŠDM Krka |
Andrej | Selan ml. | 1 | HD City |
Primož | Ozimek | 1 | Bar pri Livarni |
AVTOGOL | 2 | Žogca bar & ŠD Ambrus | |
AVTOGOL | 2 | Avtostoritve Sadar | |
AVTOGOL | 2 | HD City | |
AVTOGOL | 1 | Picerija-PUB SONČEK Grosuplje | |
AVTOGOL | 1 | MSU Team | |
Strelci 2. Liga
Ime | Priimek | št.Golov | Ekipa: |
---|---|---|---|
Miha | Mlakar | 19 | RAJA Višnja Gora |
Rok | Bašnec | 15 | Dnevni bar Glorija |
Igor | Turk | 12 | Kavarna pri Joži |
Mitja | Hrovat | 11 | Kavarna pri Joži |
Rok | Zaletelj | 10 | ŠDM Ambrus |
Lenart | Zaletel | 10 | ŠDM Ambrus |
Aljaž | Kutnar | 9 | Dnevni bar Glorija |
Patrik | Horvat | 9 | RAJA Višnja Gora |
Aleš | Hočevar | 9 | ŠDM Ambrus |
Sinan | Biba | 7 | RAJA Višnja Gora |
Žiga | Hrovat | 7 | ŠDM Ambrus |
Jaka | Hrovat | 6 | ŠDM Ambrus |
Jaka | Bregar | 6 | Dnevni bar Glorija |
Miha | Skubec | 6 | A1 Finance |
Klemen | Vozel | 6 | RAJA Višnja Gora |
Izidor | Bregar | 5 | Dnevni bar Glorija |
Primož | Bogolin | 5 | Kavarna pri Joži |
Roko | Malkoč | 5 | RAJA Višnja Gora |
Jan | Bregar | 5 | Dnevni bar Glorija |
Luka | Kuhelj | 5 | Kavarna pri Joži |
Aljaž | Košak | 5 | Kavarna pri Joži |
Blaž | Hočevar | 5 | Dnevni bar Glorija |
Matej | Avguštin | 5 | Dnevni bar Glorija |
Žiga | Hočevar | 4 | ŠDM Ambrus |
Nejc | Mele | 3 | Dnevni bar Glorija |
Urban | Hrovat | 3 | ŠDM Ambrus |
Andraž | Hrovat | 3 | ŠDM Ambrus |
Uroš | Hočevar | 3 | Kavarna pri Joži |
Maj | Vrhovec | 3 | A1 Finance |
Jaka | Javornik | 3 | ŠDM Krka B |
Lukas | Gregorič | 3 | ŠDM Ambrus |
Jošt | Skubic | 2 | RAJA Višnja Gora |
Miha | Klovar | 2 | A1 Finance |
Marko | Globokar | 2 | ŠDM Krka B |
Žiga | Hrovat | 2 | ŠDM Ambrus |
Toni | Klemenčič | 2 | A1 Finance |
Klemen | Steklačič | 2 | RAJA Višnja Gora |
Žiga | Štajnar | 2 | ŠDM Ambrus |
Jure | Mandelj | 2 | Kavarna pri Joži |
Iztok | Strah | 2 | ŠDM Krka B |
Jože | Erjavec | 2 | A1 Finance |
Anže | Hrovat | 2 | Dnevni bar Glorija |
Andrej | Pavčič | 2 | ŠDM Krka B |
Črt | Omahen | 1 | A1 Finance |
Primož | Bradač | 1 | ŠDM Krka B |
Matjaž | Čož | 1 | A1 Finance |
Domen | Jarc | 1 | Dnevni bar Glorija |
Jaka | Skubic | 1 | RAJA Višnja Gora |
Borut | Blatnik | 1 | ŠDM Krka B |
AVTOGOL | 2 | ŠDM Krka B | |
AVTOGOL | 2 | Kavarna pri Joži | |
AVTOGOL | 1 | A1 Finance | |
AVTOGOL | 1 | Dnevni bar Glorija | |
AVTOGOL | 1 | RAJA Višnja Gora | |
Razpored tekem z rezultati
RAZPORED JESENSKEGA DELA OBČINSKE FUTSAL LIGE ZA LETO 2018
X. KROG Nedelja, 26. avgust 2018, igrišče v Zagradcu
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
8.00 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | A1 FINANCE | 7 : 1 |
8.45 uri | ŠDM AMBRUS | – | RAJA VIŠNJA GORA | 8 : 3 |
9.30 uri | ŠDM KRKA B | – | KAVARNA PRI JOŽI | 2 : 2 |
ORGANIZATOR KROGA: DNEVNI BAR GLORIJA |
XI. KROG Nedelja, 2. september 2018, igrišče v Ambrusu
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
8.00 uri | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | – | ŠDM KRKA | 0 : 8 |
8.45 uri | MSU TEAM | – | HD CITY | 4 : 2 |
9.30 uri | FSK MAFIJOZI | – | BAR PRI LIVARNI | 5 : 2 |
10.15 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | PICERIJA-PUB SONČEK GROS. | 1 : 3 |
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
11.00 uri | KAVARNA PRI JOŽI | – | ŠDM AMBRUS | 7 : 5 |
11.45 uri | A1 FINANCE | – | RAJA VIŠNJA GORA | 1 : 8 |
12.30 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | ŠDM KRKA B | 12 : 0 |
ORGANIZATOR KROGA: ŽOGCA BAR &ŠD AMBRUS |
XII. KROG Nedelja, 9. septembra 2018, igrišče v Ambrusu
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
8.00 uri | ŠDM AMBRUS | – | A1 FINANCE | 3 : 1 |
8.45 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | KAVARNA PRI JOŽI | 4 : 2 |
9.30 uri | ŠDM KRKA B | – | RAJA VIŠNJA GORA | 1 : 3 |
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
10.15 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | FSK MAFIJOZI | 1 : 4 |
11.00 uri | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | – | BAR PRI LIVARNI | 0 : 6 |
11.45 uri | MSU TEAM | – | PICERIJA-PUB SONČEK GROS. | 4 : 1 |
12.30 uri | ŠDM KRKA | – | HD CITY | 0 : 0 |
ORGANIZATOR KROGA: ŠDM ABRUS |
XIII. KROG Nedelja, 16. september 2018, igrišče v Višnji Gori
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
8.00 uri | PICERIJA-PUB SONČEK GROS. | – | HD CITY | 8 : 0 |
8.45 uri | FSK MAFIJOZI | – | MSU TEAM | 6 : 0 |
9.30 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | 3 : 1 |
10.15 uri | BAR PRI LIVARNI | – | ŠDM KRKA | 3 : 0 |
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
11.00 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | RAJA VIŠNJA GORA | 1 : 3 |
11.45 uri | KAVARNA PRI JOŽI | – | A1 FINANCE | 3 : 4 |
12.30 uri | ŠDM AMBRUS | – | ŠDM KRKA B | 3 : 1 |
ORGANIZATOR KROGA: A1 FINANCE |
XIV. KROG Nedelja, 23. september 2018, igrišče v Višnji Gori
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
8.00 uri | ŠDM KRKA B | – | A1 FINANCE | 2 : 0 |
8.45 uri | ŠDM AMBRUS | – | DNEVNI BAR GLORIJA | 3 : 0 b.b. |
9.30 uri | KAVARNA PRI JOŽI | – | RAJA VIŠNJA GORA | 0 : 6 |
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
10.15 uri | BAR PRI LIVARNI | – | HD CITY | 5 : 0 |
11.00 uri | MSU TEAM | – | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | 3 : 3 |
11.45 uri | ŠDM KRKA | – | AVTOSTORITVE SADAR | 5 : 2 |
12.30 uri | PICERIJA-PUB SONČEK GROS. | – | FSK MAFIJOZI | 3 : 2 |
ORGANIZATOR KROGA: RAJA VIŠNJA GORA |
XV. KROG Nedelja, 30. september 2018, igrišče v Dobu
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
8.00 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | BAR PRI LIVARNI | 1 : 2 |
8.45 uri | HD CITY | – | FSK MAFIJOZI | 2 : 5 |
9.30 uri | PICERIJA-PUB SONČEK GROS. | – | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | 4 : 1 |
10.15 uri | ŠDM KRKA | – | MSU TEAM | 3 : 2 |
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
11.00 uri | ŠDM KRKA B | – | KAVARNA PRI JOŽI | 2 : 2 |
11.45 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | A1 FINANCE | 5 : 0 |
12.30 uri | ŠDM AMBRUS | – | RAJA VIŠNJA GORA | 8 : 2 |
ORGANIZATOR KROGA: BAR PRI LIVARNI |
RAZPORED SPOMLADANSKEGA DELA OBČINSKE FUTSAL LIGE ZA LETO 2018
I. KROG: Nedelja, 15. april 2018, igrišče v Zagradcu
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
8.00 uri | KAVARNA PRI JOŽI | – | ŠDM AMBRUS | 1 : 5 |
8.45 uri | ŠDM KRKA B | – | DNEVNI BAR GLORIJA | 0 : 5 |
9.30 uri | A1 FINANCE | – | RAJA VIŠNJA GORA | 2 : 5 |
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
10.15 uri | ŠDM KRKA | – | VIP ŠPORTNI STUDIO | 1 : 3 |
11.00 uri | MSU TEAM | – | BAR PRI LIVARNI | 4 : 5 |
11.45 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | HD CITY | 1 : 2 |
12.30 uri | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | – | FSK MAFIJOZI | 2 : 3 |
ORGANIZATOR KROGA: KAVARNA PRI JOŽI |
II. KROG: Nedelja, 22. april 2018, igrišče v Zagradcu
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
8.00 uri | ŠDM KRKA | – | FSK MAFIJOZI | 0 : 7 |
8.45 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | MSU TEAM | 3 : 1 |
9.30 uri | BAR PRI LIVARNI | – | VIP ŠPORTNI STUDIO | 2 : 3 |
10.15 uri | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | – | HD CITY | 1 : 3 |
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
11.00 uri | ŠDM KRKA B | – | RAJA VIŠNJA GORA | 1 : 4 |
11.45 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | KAVARNA PRI JOŽI | 6 :3 |
12.30 uri | A1 FINANCE | – | ŠDM AMBRUS | 0 : 3 b.b. |
ORGANIZATOR KROGA: DNEVNI BAR GLORIJA |
III. KROG: Nedelja, 6. maj 2018, igrišče v Stični
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
8.00 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | RAJA VIŠNJA GORA | 5 : 2 |
8.45 uri | KAVARNA PRI JOŽI | – | A1 FINANCE | 5 : 0 |
9.30 uri | ŠDM AMBRUS | – | ŠDM KRKA B | 8 : 0 |
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
10.15 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | VIP ŠPORTNI STUDIO | 0 : 8 |
11.00 uri | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | – | ŠDM KRKA | 1 : 1 |
11.45 uri | FSK MAFIJOZI | – | BAR PRI LIVARNI | 3 : 1 |
12.30 uri | MSU TEAM | – | HD CITY | 1 : 2 |
ORGANIZATOR KROGA: VIP ŠPORTNI STUDIO |
IV. KROG: Nedelja, 13. maj 2018, igrišče na Muljavi
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
8.00 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | FSK MAFIJOZI | 2 : 3 |
8.45 uri | ŠDM KRKA | – | HD CITY | 3 : 1 |
9.30 uri | BAR PRI LIVARNI | – | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | 4 : 1 |
10.15 uri | VIP ŠPORTNI STUDIO | – | MSU TEAM | 10 : 1 |
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
11.00 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | ŠDM AMBRUS | 1 : 3 |
11.45 uri | A1 FINANCE | – | ŠDM KRKA B | 2 : 3 |
12.30 uri | KAVARNA PRI JOŽI | – | RAJA VIŠNJA GORA | 1 : 3 |
ORGANIZATOR KROGA: AVTOSTORITVE SADAR |
V. KROG: Nedelja, 20. maj 2018, igrišče pri šoli v Ivančni Gorici
2.LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
8.00 uri | ŠDM KRKA B | – | KAVARNA PRI JOŽI | 1 : 10 |
8.45 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | A1 FINANCE | 1 : 3 |
9.30 uri | ŠDM AMBRUS | – | RAJA VIŠNJA GORA | 1 : 2 |
1.LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
10.15 uri | HD CITY | – | VIP ŠPORTNI STUDIO | 1 : 5 |
11.00 uri | FSK MAFIJOZI | – | MSU TEAM | 3 : 1 |
11.45 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | 4 : 0 |
12.30 uri | ŠDM KRKA | – | BAR PRI LIVARNI | 1 : 4 |
ORGANIZATOR KROGA: FSK MAFIJOZI |
VI. KROG: Sobota, 26. maj 2018, igrišče na Krki
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | ŠDM KRKA | – | AVTOSTORITVE SADAR | 0 : 0 |
17.45 uri | MSU TEAM | – | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | 2 : 1 |
18.30 uri | VIP ŠPORTNI STUDIO | – | FSK MAFIJOZI | 3 : 1 |
19.15 uri | BAR PRI LIVARNI | – | HD CITY | 1 : 0 |
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
20.00 uri | A1 FINANCE | – | RAJA VIŠNJA GORA | 3 : 4 |
20.45 uri | KAVARNA PRI JOŽI | – | ŠDM AMBRUS | 1 : 3 |
21.30 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | ŠDM KRKA B | 4 : 0 |
ORGANIZATOR KROGA: ŠDM KRKA |
VII. KROG: Sobota, 2. junij 2018, igrišče na Krki
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | ŠDM KRKA B | – | RAJA VIŠNJA GORA | 0 : 3 b.b. |
17.45 uri | ŠDM AMBRUS | – | A1 FINANCE | 5 : 1 |
18.30 uri | KAVARNA PRI JOŽI | – | DNEVNI BAR GLORIJA | 0 : 4 |
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
19.15 uri | HD CITY | – | FSK MAFIJOZI | 1 : 5 |
20.00 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | BAR PRI LIVARNI | 0 : 2 |
20.45 uri | ŠDM KRKA | – | MSU TEAM | 2 : 2 |
21.30 uri | VIP ŠPORTNI STUDIO | – | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | 8 : 4 |
ORGANIZATOR KROGA: ŠDM KRKA B |
VIII. KROG: Sobota, 9. junij 2018, igrišče v Hrastovem Dolu
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | MSU TEAM | – | BAR PRI LIVARNI | 3 : 1 |
17.45 uri | HD CITY | – | AVTOSTORITVE SADAR | 0 : 2 |
18.30 uri | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | – | FSK MAFIJOZI | 1 : 3 |
19.15 uri | VIP ŠPORTNI STUDIO | – | ŠDM KRKA | 8 : 0 |
2. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
20.00 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | RAJA VIŠNJA GORA | 1 : 1 |
20.45 uri | ŠDM AMBRUS | – | ŠDM KRKA B | 6 : 1 |
21.30 uri | KAVARNA PRI JOŽI | – | A1 FINANCE | 6 : 0 |
ORGANIZATOR KROGA: MSU TEAM |
IX. KROG: Sobota, 16. junij 2018, igrišče v Hrastovem Dolu
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | ŠDM AMBRUS | – | DNEVNI BAR GLORIJA | 1 : 0 |
17.45 uri | ŠDM KRKA B | – | A1 FINANCE | 0 : 3 b.b. |
18.30 uri | KAVARNA PRI JOŽI | – | RAJA VIŠNJA GORA | 1 : 6 |
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
19.15 uri | BAR PRI LIVARNI | – | VIP ŠPORTNI STUDIO | 1 : 3 |
20.00 uri | HD CITY | – | ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS | 2 : 0 |
20.45 uri | ŠDM KRKA | – | FSK MAFIJOZI | 3 : 3 |
21.30 uri | MSU TEAM | – | AVTOSTORITVE SADAR | 1 : 1 |
ORGANIZATOR KROGA: HD CITY |
Poimenske sestave ekip
HD CITY
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: SELAN MITJA
DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): HRASTOV DOL
BARVA DRESOV: ZELENA
Št. | Ime in priimek |
1 | MITJA SELAN |
2 | ANDREJ SELAN ml |
3 | ANDREJ SELAN |
4 | EMIR MIĐIĆ |
5 | MATIC TRNOVŠEK |
6 | DEJAN RUS |
7 | JUSUF HASIČIČ |
8 | GREGOR KLEMENČIČ |
9 | KRISTIJAN NOVAK |
10 | TONI GREGORČIČ |
11 | BOŠTJAN KASTELIC |
12 | DAVID ŠKRABEC |
13 | SAŠO ILAR |
14 | GAŠPER KASTELIC |
15 | UROŠ KASTELIC |
MSU TEAM
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: Čebular Nejc
DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): Hrastov dol
BARVA DRESOV: Modra / Črna
Št. | Ime in priimek |
1 | Čebular Nejc |
2 | Čebular Blaž |
3 | Markelj Nejc |
4 | Markelj Mitja |
5 | Tadej Kastelic |
6 | Marko Koščak |
7 | Igor Koščak |
8 | Timotej Zaletel |
9 | Martin Grošelj |
10 | Luka Babič |
11 | Žan Gregl |
12 | Anton Duša |
13 | Zupančič Jan |
14 | Zupančič Blaž |
15 | Marko Gavranič |
FSK MAFIJOZI
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: Koščak Ludvik
DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): Ivančna Gorica
BARVA DRESOV: Črna
Št. | Ime in priimek |
1 | Tilen Jenko |
2 | *Marko Noč |
3 | Simon Ostanek |
4 | Anže Ivanjko |
5 | Klemen Skubic |
6 | Tomaž Eržen |
7 | Franci Kadunc |
8 | Miha Ribarič |
9 | Ludvik Koščak |
10 | Žan Štepec |
11 | Gašper Klemenčič |
12 | *David Vidmar |
13 | Žiga Kotar |
14 | Tevž Ivanjko |
15 | Matej Sever |
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: JURE ERJAVEC DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): MULJAVA BARVA DRESOV: BELA
AVTOSTORITVE SADAR
Št.
Ime in priimek
1
Jure Erjavec
2
Žiga Zajc
3
Anže Sadar
4
Rok Sadar
5
Alen Gnidovec
6
Marko Jevnikar
7
Mitja Anžlovar
8
Tadej Trnovšek
9
Rok Trnovšek
10
Miha Jevnikar
11
Aleksander Polak
12
David Podržaj
13
Verbič Rok
14
Jure Jevnikar
15
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: JOŽE GAČNIK DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): STIČNA BARVA DRESOV: RUMENO/MODRA IN RDEČE/BELA
V.I.P ŠPORTNI STUDIO
Št.
Ime in priimek
1
JANI HOČEVAR
2
JOŽEF JERAJ
3
GAŠPER PUCIHAR
4
GAŠPER KLEMENČIČ
5
KRISTIJAN ČOŽ
6
ROBERT POTOKAR
7
ROBERT GAČNIK
8
JOŽE GAČNIK
9
MARK LESJAK
10
PRIMOŽ ŠTEH
11
12
13
TOMAŽ KNEP
14
ANDREJ RUŽIČ
15
ROBERT GLAVAN
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: Sebastjan Šinkovec DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): Ambrus BARVA DRESOV: svetlo modra
ŽOGCA BAR & ŠD AMBRUS
Št.
Ime in priimek
1
Sebastjan Šinkovec
2
Miha Šinkovec
3
Nino Novak
4
Tomaž Hočevar
5
Žan Tekavčič
6
Renato Muhič
7
Aljoša Baša
8
David Papež
9
Ales Rojec
10
Rok Vidic
11
Roman Ivančič
12
Elvis Durmisi
13
Matevž Kuhelj
14
Dejan Grošelj
15
Jan Grm
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: SVETIN ANTON DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): KRKA BARVA DRESOV: ORANŽNI
ŠDM KRKA
Št.
Ime in priimek
1
ANTON SVETIN
2
ROK ZALETELJ
3
ROBERT GODEC
4
DAVID KOŠIR
5
KRISTIJAN MAHNE
6
ŽAN GODEC
7
LOVRENC BREGAR
8
BOŠTJAN PAVČIČ
9
JAN BRADAČ
10
JAKOB TRČEK
11
ROK ŽGAJNAR
12
13
14
15
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: Gale Jože DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): DOB BARVA DRESOV: RDEČA – BELA
BAR PRI LIVARNI
Št.
Ime in priimek
1
DAVID KASTELIC
2
JOŽE GALE
3
BOJAN GALE
4
MILAN KASTELIC
5
DENIS GALE
6
DARJAN KASTELIC
7
GREGOR RUS
8
PRIMOŽ OZIMEK
9
PERME JANEZ
10
SADAR LUKA
11
JURE ERAZEM
12
SIMON SRNKO
13
ALEN SALČINOVIČ
14
MARKO KASTELIC
15
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: VOZEL KLEMEN DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): VIŠNJA GORA BARVA DRESOV: SIVA/ČRNA
RAJA VIŠNJA GORA
Št.
Ime in priimek
1
Jaka Skubic
2
Jošt Skubic
3
Jan Kamin
4
Dominik Horvat
5
Patrik Horvat
6
Roko Malkoč
7
Miha Travnik
8
Urban Zadel
9
Klemen Vozel
10
Miha Mlakar
11
Sinan Biba
12
Klemen Steklačič
13
David Pekeč
14
15
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: Črt Omahen DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): Višnja Gora BARVA DRESOV: zeleni
A1 FINANCE
Št.
Ime in priimek
1
Črt Omahen
2
Toni Klemenčič
3
Borut Klemenčič
4
Jože Erjavec
5
Marko Kastelic
6
Matjaž Kastelic
7
Miha Klovar
8
Miha Skubec
9
David Čož
10
Tone Zajc
11
Silvo Vrhovec
12
Matjaž Čož
13
Jure Berčon
14
Luka Pirc
15
Maj Vrhovec
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: BOŠTJAN ZRIMŠEK DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): KRKA BARVA DRESOV: ORANŽNI
ŠDM KRKA B
Št.
Ime in priimek
1
MARKO GLOBOKAR
2
BOŠTJAN ZRIMŠEK
3
IZTOK STRAH
4
ANDREJ PAVČIČ
5
JAN BRATINA
6
ALJAŽ MIHEVEC
7
TIMOTEJ BREGAR
8
JAKA JAVORNIK
9
JANEZ ZRIMŠEK
10
MARTIN BRADAČ
11
PRIMOŽ BRADAČ
12
BORUT BLATNIK
13
JUŠ JAVORNIK
14
FIKRET DERVIŠEVIČ
15
JANEZ PIŠKUR
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: Uroš Zaletelj DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): Ambrus BARVA DRESOV: rdeča
ŠDM AMBRUS
Št.
Ime in priimek
1
Uroš Zaletelj
2
Matic Vidmar
3
Urban Hrovat
4
Jaka Hrovat
5
Anže Žnidaršič
6
Andraž Hrovat
7
Žiga Hrovat
8
Aleš Hočevar
9
Žiga Hočevar
10
Žiga Štajnar
11
Rok Zaletelj
12
Vid Hrovat
13
Lenart Zaletel
14
Blaž Miklič
15
Lukas Gregorič
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: Luka Blatnik DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): Zagradec BARVA DRESOV: Zgornji del: Rumen Hlače: Temno modre
KAVARNA PRI JOŽI
Št.
Ime in priimek
1
Jure Mandelj
2
Luka Blatnik
3
Primož Plut
4
Matic Erjavec
5
Matic Špelko
6
Luka Kuhelj
7
Jure Turk
8
Aljaž Košak
9
Igor Turk
10
Primož Bogolin
11
Davor Žnidaršič
12
Borut Mulh
13
Kristjan Kalem
14
Mitja Hrovat
15
Uroš Hočevar
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: BREGAR JAKA DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): ZAGRADEC BARVA DRESOV: VIJOLIČNA
DNEVNI BAR GLORIJA
Št.
Ime in priimek
1
JAKA BREGAR
2
JAN BREGAR
3
DOMEN JARC
4
ALJAŽ KUTNAR
5
BLAŽ HOČEVAR
6
MATEVŽ BREGAR
7
IZIDOR BREGAR
8
JAN DROBNIČ
9
MATEJ AVGUŠTIN
10
NEJC MELE
11
ROK BAŠNEC
12
URBAN ZUPANČIČ
13
UROŠ ČERNIVEC
14
ANŽE HROVAT
15