Lestvice
Spomladanski del lige
O. t. | Zmage | Remiji | Porazi | Goli + | Goli - | Razlika | Točke | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC IVG Vip studio | 11 | 9 | 2 | 0 | 59 | 13 | +46 | 29 |
2. | Bar pri Livarni | 11 | 7 | 3 | 1 | 36 | 14 | +22 | 24 |
3. | FSK Mafijozi | 11 | 7 | 2 | 2 | 38 | 22 | +16 | 23 |
4. | MSU Team | 11 | 7 | 0 | 4 | 41 | 32 | +9 | 21 |
5. | ŠDM Krka | 11 | 6 | 1 | 4 | 26 | 22 | +4 | 19 |
6. | ŠD Ambrus | 11 | 5 | 3 | 3 | 30 | 18 | +12 | 18 |
7. | HD City | 11 | 3 | 3 | 5 | 28 | 29 | -1 | 12 |
8. | Samastur | 11 | 3 | 3 | 5 | 24 | 31 | -7 | 12 |
9. | Avtostoritve Sadar | 11 | 3 | 2 | 6 | 26 | 51 | -25 | 11 |
10. | Hort Zagradec | 11 | 2 | 2 | 7 | 19 | 43 | -24 | 7 |
11. | Raja Višnja Gora | 11 | 1 | 2 | 8 | 24 | 46 | -22 | 5 |
12. | Dnevni bar Glorija | 11 | 1 | 1 | 9 | 17 | 47 | -30 | 3 |
Jesenski del lige:
1. Liga
O. t. | Zmage | Remiji | Porazi | Goli + | Goli - | Razlika | Točke | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | FC IVG Vip studio | 16 | 13 | 3 | 0 | 81 | 17 | +64 | 42 |
2. | FSK Mafijozi | 16 | 11 | 2 | 3 | 52 | 34 | +18 | 35 |
3. | Bar pri Livarni | 16 | 9 | 4 | 3 | 44 | 22 | +22 | 31 |
4. | ŠDM Krka | 16 | 8 | 2 | 6 | 34 | 34 | 0 | 26 |
5. | MSU Team | 16 | 7 | 1 | 8 | 48 | 46 | +2 | 22 |
6. | ŠD Ambrus | 16 | 6 | 3 | 7 | 33 | 28 | +5 | 20 |
2. Liga
O. t. | Zmage | Remiji | Porazi | Goli + | Goli - | Razlika | Točke | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HD City | 15 | 5 | 3 | 6 | 40 | 38 | +2 | 21 |
2. | Avtostoritve Sadar | 15 | 6 | 2 | 7 | 40 | 59 | -19 | 20 |
3. | Samastur | 15 | 4 | 3 | 8 | 35 | 45 | -10 | 15 |
4. | Hort Zagradec | 15 | 4 | 2 | 9 | 29 | 52 | -23 | 13 |
5. | Raja Višnja Gora | 15 | 2 | 2 | 11 | 29 | 58 | -29 | 8 |
Strelci
Strelci 1. Liga
Ime | Priimek | Št. golov | Ekipa |
---|---|---|---|
Kristjan | Čož | 28 | FC Ivančna Gorica |
Denis | Gale | 16 | Bar pri livarni |
Martin | Grošelj | 15 | MSU Team |
Žan | Štepec | 14 | FSK Mafijozi |
Andrej | Ružič | 12 | FC Ivančna Gorica |
Tomaž | Knep | 12 | FC Ivančna Gorica |
Robi | Glavan | 11 | FC Ivančna Gorica |
Blaž | Zupančič | 9 | MSU Team |
Miha | Mlakar | 8 | MSU Team |
Tilen | Jenko | 8 | FSK Mafijozi |
Žan | Tekavčič | 5 | ŠD Ambrus |
Andrej | Pavčič | 5 | ŠDM Krka |
Aleš | Hočevar | 5 | ŠD Ambrus |
Janez | Perme | 5 | Bar pri livarni |
Jan | Bradač | 5 | ŠDM Krka |
Ludvik | Koščak | 5 | FSK Mafijozi |
Robert | Godec | 5 | ŠDM Krka |
Luka | Sadar | 5 | Bar pri livarni |
Klemen | Steklačič | 4 | MSU Team |
Primož | Ozimek | 4 | Bar pri livarni |
Sebastjan | Šinkovec | 4 | ŠD Ambrus |
Jože | Gačnik | 4 | FC Ivančna Gorica |
Tevž | Ivanjko | 4 | FSK Mafijozi |
Marko | Noč | 3 | FSK Mafijozi |
David | Košir | 3 | ŠDM Krka |
Lovrenc | Bregar | 3 | ŠDM Krka |
Simon | Ostanek | 3 | FSK Mafijozi |
Robi | Gačnik | 3 | FC Ivančna Gorica |
Marko | Gavranić | 3 | MSU Team |
David | Kastelic | 3 | Bar pri livarni |
Dejan | Grošelj | 3 | FC Ivančna Gorica |
Anže | Ivanjko | 3 | FSK Mafijozi |
Nino | Novak | 3 | ŠD Ambrus |
Roman | Ivančič | 3 | ŠD Ambrus |
Luka | Babič | 3 | MSU Team |
Žan | Godec | 3 | ŠDM Krka |
Gašper | Klemenčič | 3 | FSK Mafijozi |
Andraž | Žugič | 2 | Bar pri livarni |
Žiga | Hrovat | 2 | ŠD Ambrus |
Rok | Zaletelj | 2 | ŠDM Krka |
Rok | Zaletelj | 2 | ŠD Ambrus |
Žiga | Hočevar | 2 | ŠD Ambrus |
Aljaž | Kutnar | 2 | ŠDM Krka |
David | Glavič | 2 | MSU Team |
Uroš | Zaletelj | 1 | ŠD Ambrus |
Jakob | Trček | 1 | ŠDM Krka |
Franci | Kadunc | 1 | FSK Mafijozi |
David | Vidmar | 1 | FSK Mafijozi |
Lukas | Gregorič | 1 | ŠD Ambrus |
Gregor | Rus | 1 | Bar pri livarni |
Darjan | Katelic | 1 | Bar pri livarni |
Blaž | Žugič | 1 | Bar pri livarni |
Marko | Koren | 1 | Bar pri livarni |
Anton | Svetin | 1 | ŠDM Krka |
Kristjan | Mahne | 1 | ŠDM Krka |
Iztok | Mlakar | 1 | MSU Team |
Jure | Erjavec | 1 | MSU Team |
Mark | Bahovec | 1 | MSU Team |
Miha | Šinkovec | 1 | ŠD Ambrus |
AVTOGOL | 1 | ŠDM Krka |
Strelci 2. Liga
Ime | Priimek | Št. golov | Ekipa |
---|---|---|---|
Gašper | Kastelic | 11 | HD City |
Dejan | Rus | 11 | HD City |
Andrej | Selan ml. | 8 | HD City |
Andraž | Marinčič | 8 | Samastur |
Anže | Sadar | 8 | Avtostoritve Sadar |
Žan | Perko | 7 | Hort Zagradec |
Žiga | Zajc | 7 | Avtostoritve Sadar |
Toni | Gregorčič | 7 | HD City |
Nejc | Mele | 7 | Samastur |
Miha | Jevnikar | 7 | Avtostoritve Sadar |
Blaž | Hočevar | 6 | Hort Zagradec |
Jure | Brlan | 5 | Dnevni bar Glorija |
Črt | Omahen | 5 | Raja Višnja Gora |
Tilen | Kosec | 5 | Samastur |
Blaž | Trunkelj | 4 | Dnevni bar Glorija |
Jože | Erjavec | 4 | Raja Višnja Gora |
Samo | Okorn | 4 | Samastur |
Dominik | Hrovat | 4 | Raja Višnja Gora |
Uroš | Hočevar | 4 | Hort Zagradec |
Tomaž | Eržen | 4 | Samastur |
Klemen | Vozelj | 3 | Raja Višnja Gora |
Jaka | Bregar | 3 | Dnevni bar Glorija |
Gašper | Herman | 3 | Avtostoritve Sadar |
Mark | Lesjak | 3 | Samastur |
Igor | Turk | 2 | Avtostoritve Sadar |
Niko | Anžlovar | 2 | Avtostoritve Sadar |
Rok | Sadar | 2 | Avtostoritve Sadar |
Jaka | Skubic | 2 | Raja Višnja Gora |
Sinan | Biba | 2 | Raja Višnja Gora |
Anže | Hrovat | 2 | Hort Zagradec |
Jan | Koler | 2 | Hort Zagradec |
Jure | Mandelj | 1 | Hort Zagradec |
Jan | Bregar | 1 | Hort Zagradec |
Matic | Erjavec | 1 | Hort Zagradec |
Aljaž | Košak | 1 | Hort Zagradec |
Domen | Jarc | 1 | Dnevni bar Glorija |
Izidor | Bregar | 1 | Dnevni bar Glorija |
Luka | Zaletelj | 1 | Dnevni bar Glorija |
Uroš | Kastelic | 1 | HD City |
Samo | Zupančič | 1 | Raja Višnja Gora |
Roko | Malkoč | 1 | Raja Višnja Gora |
Jošt | Skubic | 1 | Raja Višnja Gora |
Miha | Skubic | 1 | Raja Višnja Gora |
Boštjan | Kastelic | 1 | HD City |
David | Glavič | 1 | HD City |
Gregor | Klemenčič | 1 | HD City |
Martin | Ostanek | 1 | Avtostoritve Sadar |
Jure | Erjavec | 1 | Avtostoritve Sadar |
Andrej | Cencel | 1 | Samastur |
Jernej | Habjan | 1 | Samastur |
Erik | Rojc | 1 | Samastur |
AVTOGOL | 2 | Hort Zagradec | |
AVTOGOL | 1 | HD City | |
AVTOGOL | 1 | Dnevni bar Glorija |
Razpored tekem z rezultati
RAZPORED SPOMLADANSKEGA DELA OBČINSKE FUTSAL LIGE
ZA LETO 2019
I. KROG,Sobota, 6. april 2019, igrišče v Zagradcu
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | HORT ZAGRADEC | – | ŠDM KRKA | 2:6 |
17.45 uri | BAR PRI LIVARNI | – | HD CITY | 3:3 |
18.30 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | AVTOSTORITVE SADAR | 4:2 |
19.15 uri | FSK MAFIJOZI | – | RAJA VIŠNJA GORA | 5:2 |
20.00 uri | ŠD AMBRUS | – | MSU TEAM | 5:3 |
20.45 uri | FC IVANČNA GORICA | – | SAMASTUR | 6:2 |
ORGANIZATOR KROGA: HORT ZAGRADEC |
II. KROG, Sobota, 13. april 2019, igrišče v Zagradcu
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | BAR PRI LIVARNI | 1:2 |
17.45 uri | SAMASTUR | – | ŠDM KRKA | 1:1 |
18.30 uri | FC IVANČNA GORICA | – | MSU TEAM | 6:0 |
19.15 uri | FSK MAFIJOZI | – | AVTOSTORITVE SADAR | 7:0 |
20.00 uri | HORT ZAGRADEC | – | HD CITY | 2:2 |
20.45 uri | ŠD AMBRUS | – | RAJA VIŠNJA GORA | 0:0 |
ORGANIZATOR KROGA: DNEVNI BAR GLORIJA |
III. KROG,Sobota, 26. maj 2019, igrišče v Ambrusu
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | ŠD AMBRUS | – | AVTOSTORITVE SADAR | 1:1 |
17.45 uri | HD CITY | – | ŠDM KRKA | 2:3 |
18.30 uri | SAMASTUR | – | MSU TEAM | 4:5 |
19.15 uri | FC IVANČNA GORICA | – | RAJA VIŠNJA GORA | 9:1 |
20.00 uri | HORT ZAGRADEC | – | DNEVNI BAR GLORIJA | 4:2 |
20.45 uri | FSK MAFIJOZI | – | BAR PRI LIVARNI | 1:1 |
ORGANIZATOR KROGA: ŠD AMBRUS |
*Krog je bil prestavljen iz 4.5. na nedeljo 26.5. zaradi slabega vremena.
IV. KROG, Sobota, 11. maj 2019, igrišče na Krki
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | ŠDM KRKA | – | MSU TEAM | 3:2 |
17.45 uri | FC IVANČNA GORICA | – | AVTOSTORITVE SADAR | 3:3 |
18.30 uri | SAMASTUR | – | RAJA VIŠNJA GORA | 7:2 |
19.15 uri | HORT ZAGRADEC | – | FSK MAFIJOZI | 1:6 |
20.00 uri | ŠD AMBRUS | – | BAR PRI LIVARNI | 1:2 |
20.45 uri | HD CITY | – | DNEVNI BAR GLORIJA | 2:0 |
ORGANIZATOR KROGA: ŠDM KRKA |
V. KROG, Sobota, 18. maj 2019, igrišče na Muljavi
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | SAMASTUR | – | AVTOSTORITVE SADAR | 1:4 |
17.45 uri | HORT ZAGRADEC | – | ŠD AMBRUS | 1:5 |
18.30 uri | FSK MAFIJOZI | – | HD CITY | 6:3 |
19.15 uri | FC IVANČNA GORICA | – | BAR PRI LIVARNI | 2:0 |
20.00 uri | ŠDM KRKA | – | DNEVNI BAR GLORIJA | 3:2 |
20.45 uri | MSU TEAM | – | RAJA VIŠNJA GORA | 6:3 |
ORGANIZATOR KROGA: AVTOSTORITVE SADAR |
VI. KROG, Sobota, 25. maj 2019, igrišče v Šentvidu pri Stični
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | HD CITY | – | ŠD AMBRUS | 1:3 |
17.45 uri | ŠDM KRKA | – | RAJA VIŠNJA GORA | 5:0 |
18.30 uri | SAMASTUR | – | BAR PRI LIVARNI | 2:2 |
19.15 uri | FSK MAFIJOZI | – | DNEVNI BAR GLORIJA | 3:0* |
20.00 uri | MSU TEAM | – | AVTOSTORITVE SADAR | 8:1 |
20.45 uri | FC IVANČNA GORICA | – | HORT ZAGRADEC | 5:0 |
*Ekipa Dnevni bar Glorija se tekme ni udeležila, zato zmaga ekipe FSK Mafijozi s 3:0, ekipi Dnevni bar Glorija pa se odšteje 1 točka.
ORGANIZATOR KROGA: SAMASTUR |
VII. KROG, Sobota, 1. junij 2019, igrišče v Dobu
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | HORT ZAGRADEC | – | SAMASTUR | 1:1 |
17.45 uri | BAR PRI LIVARNI | – | MSU TEAM | 3:1 |
18.30 uri | HD CITY | – | FC IVANČNA GORICA | 1:3 |
19.15 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | RAJA VIŠNJA GORA | 4:2 |
20.00 uri | ŠD AMBRUS | – | DNEVNI BAR GLORIJA | 2:2 |
20.45 uri | ŠDM KRKA | – | FSK MAFIJOZI | 1:2 |
ORGANIZATOR KROGA: BAR PRI LIVARNI |
VIII. KROG, Sobota, 8. junij 2019, igrišče v Stični
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | FC IVANČNA GORICA | 2:13 |
17.45 uri | ŠD AMBRUS | – | FSK MAFIJOZI | 8:0 |
18.30 uri | BAR PRI LIVARNI | – | RAJA VIŠNJA GORA | 2:1 |
19.15 uri | HD CITY | – | SAMASTUR | 5:1 |
20.00 uri | HORT ZAGRADEC | – | MSU TEAM | 3:5 |
20.45 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | ŠDM KRKA | 1:3 |
ORGANIZATOR KROGA: FC IVANČNA GORICA |
IX. KROG, Sobota, 15. junij 2019, igrišče v Hrastovem Dolu
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | FC IVANČNA GORICA | – | FSK MAFIJOZI | 2:2 |
17.45 uri | MSU TEAM | – | HD CITY | 3:1 |
18.30 uri | HORT ZAGRADEC | – | RAJA VIŠNJA GORA | 3:1 |
19.15 uri | ŠD AMBRUS | – | ŠDM KRKA | 3:0 |
20.00 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | SAMASTUR | 1:2 |
20.45 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | BAR PRI LIVARNI | 1:15 |
ORGANIZATOR KROGA: HD CITY |
X. KROG, Sobota, 22. junij 2019, igrišče v Višnji Gori
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | RAJA VIŠNJA GORA | – | HD CITY | 3:3 |
17.45 uri | HORT ZAGRADEC | – | AVTOSTORITVE SADAR | 2:7 |
18.30 uri | ŠD AMBRUS | – | FC IVANČNA GORICA | 2:6 |
19.15 uri | SAMASTUR | – | FSK MAFIJOZI | 1:4 |
20.00 uri | ŠDM KRKA | – | BAR PRI LIVARNI | 1:3 |
20.45 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | MSU TEAM | 1:5 |
ORGANIZATOR KROGA: RAJA VIŠNJA GORA |
XI. KROG, Sobota ,31. avgust 2019, igrišče v Višnji Gori
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | MSU TEAM | – | FSK MAFIJOZI | 3:2 |
17.45 uri | DNEVNI BAR GLORIJA | – | RAJA VIŠNJA GORA | 9:2 |
18.30 uri | HD CITY | – | AVTOSTORITVE SADAR | 5:2 |
19.15 uri | ŠDM KRKA | – | FC IVANČNA GORICA | 0:4 |
20.00 uri | HORT ZAGRADEC | – | BAR PRI LIVARNI | 0:3 |
20.45 uri | SAMASTUR | – | ŠD AMBRUS | 2:0 |
*Ekipa Hort Zagradec se tekme ni udeležila, zato zmaga ekipe Bar pri Livarni s 3:0, ekipi Hort Zagradec pa se odšteje 1 točka.
ORGANIZATOR KROGA: MSU TEAM |
RAZPORED JESENSKEGA DELA OBČINSKE FUTSAL LIGE
ZA LETO 2019
I. KROG,Sobota, 7. september 2019, igrišče v Zagradcu
I. KROG
Sobota, 7. september 2019, igrišče v Zagradcu
1. LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | FC IV. GORICA VIP STUDIO | – | ŠD AMBRUS | 4:0 |
17.45 uri | BAR PRI LIVARNI | – | ŠDM KRKA | 2:3 |
18.30 uri | FSK MAFIJOZI | – | MSU TEAM | 4:3 |
- LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
19.15 uri | HD CITY | – | DNEVNI BAR GLORIJA | / |
20.00 uri | SAMASTUR | – | RAJA VIŠNJA GORA | 6:2 |
20.45 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | HORT ZAGRADEC | 4:2 |
ORGANIZATOR KROGA: DNEVNI BAR GLORIJA |
II. KROG,Sobota, 14. september 2019, igrišče v Hrastovem Dolu
II. KROG
Sobota, 14. septembra 2019, igrišče v Hrastovem Dolu
- LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | HD CITY | – | RAJA VIŠNJA GORA | 0:1 |
17.45 uri | SAMASTUR | – | HORT ZAGRADEC | 1:3 |
18.30 uri | AVTOSTORITVE SADAR | – | DNEVNI BAR GLORIJA | / |
- LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
19.15 uri | FC IV. GORICA VIP STUDIO | – | ŠDM KRKA | 6:0 |
20.00 uri | BAR PRI LIVARNI | – | MSU TEAM | 3:1 |
20.45 uri | FSK MAFIJOZI | – | ŠD AMBRUS | 2:0 |
*Ekipa Dnevni bar Glorija se tekme ni udeležila, zato zmaga ekipe Avtostoritve Sadar s 3:0, ekipi Dnevni bar Glorija pa se odšteje 1 točka.
ORGANIZATOR KROGA: HD CITY |
III. KROG,Sobota, 21. september 2019, igrišče v Šentvidu pri Stični
III. KROG
Sobota, 21. septembra 2019, igrišče v Šentvidu pri Stični
- LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | MSU TEAM | – | ŠDM KRKA | 0:0 |
17.45 uri | BAR PRI LIVARNI | – | ŠDM AMBRUS | 2:0 |
18.30 uri | FC IV. GORICA VIP STUDIO | – | FSK MAFIJOZI | 7:1 |
- LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
19.15 uri | HORT ZAGRADEC | – | RAJA VIŠNJA GORA | 4:2 |
20.00 uri | SAMASTUR | – | DNEVNI BAR GLORIJA | / |
20.45 uri | HD CITY | – | AVTOSTORITVE SADAR | 5:4 |
ORGANIZATOR KROGA: SAMASTUR |
IV. KROG,Sobota, 28. september 2019, igrišče v Višnji Gori
IV. KROG
Sobota, 28. septembra 2019, igrišče v Višnji Gori
- LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | SAMASTUR | – | AVTOSTORITVE SADAR | 1:4 |
17.45 uri | HD CITY | – | HORT ZAGRADEC | 2:1 |
18.30 uri | RAJA VIŠNJA GORA | – | DNEVNI BAR GLORIJA | /** |
- LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
19.15 uri | BAR PRI LIVARNI | – | FSK MAFIJOZI | 0:3 |
20.00 uri | FC IV. GORICA VIP STUDIO | – | MSU TEAM | 4:2 |
20.45 uri | ŠDM KRKA | – | ŠD AMBRUS | 0:3* |
*Ekipa ŠDM Krka se tekme ni udeležila, zato zmaga ekipe ŠD Ambrus s 3:0, ekipi ŠDM Krka pa se odšteje 1 točka.
**Ekipa Dnevni bar Glorija se tekme že tretjič ni udeležila; po pravilniku Občinske futsal lige se ekipo izključi iz lige, rezultati v drugem delu(jesenskem) lige pa se brišejo kot da tekme proti tej ekipi niso bile odigrane.
ORGANIZATOR KROGA: RAJA VIŠNJA GORA |
V. KROG,Sobota, 5. oktober 2019, igrišče na Krki
V. KROG
Sobota, 5. oktobra 2019, igrišče na Krki
- LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
17.00 uri | MSU TEAM | – | ŠDM AMBRUS | 1:3 |
17.45 uri | FC IV. GORICA VIP STUDIO | – | BAR PRI LIVARNI | 1:1 |
18.30 uri | ŠDM KRKA | – | FSK MAFIJOZI | 2:4 |
- LIGA :
URA | PAR | REZULTAT | ||
19.15 uri | HORT ZAGRADEC | – | DNEVNI BAR GLORIJA | / |
20.00 uri | HD CITY | – | SAMASTUR | 5:3 |
20.45 uri | RAJA VIŠNJA GORA | – | AVTOSTORITVE SADAR | 0:2 |
ORGANIZATOR KROGA: ŠDM KRKA |
Poimenske sestave ekip
HD CITY
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: SELAN MITJA
DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): HRASTOV DOL
BARVA DRESOV: ZELENA
Št. | Ime in priimek |
1 | MITJA SELAN |
2 | ANDREJ SELAN ml |
3 | ANDREJ SELAN |
4 | TOMAŽ VERBIČ |
5 | MATIC TRNOVŠEK |
6 | DEJAN RUS |
7 | JUSUF HASIČIČ |
8 | GREGOR KLEMENČIČ |
9 | BOŠTJAN KASTELIC |
10 | TONI GREGORČIČ |
11 | DOMEN DOBRAVC |
12 | DAVID ŠKRABEC |
13 | LENART ZALETELJ |
14 | GAŠPER KASTELIC |
15 | UROŠ KASTELIC |
MSU TEAM
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: GROŠELJ MARTIN
DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): VIŠNJA GORA
BARVA DRESOV: Svetlo modra / Črna
Št. | Ime in priimek |
1 | Nejc Čebular |
2 | Miha Mlakar |
3 | Klemen Steklačič |
4 | Markelj Mitja |
5 | David Glavič |
6 | Marko Koščak |
7 | Maj Vrhovec |
8 | Jan Zupančič |
9 | Martin Grošelj |
10 | Luka Babič |
11 | Jure Potočar |
12 | Nejc Ahčin |
13 | Matjaž Medved |
14 | Blaž Zupančič |
15 | Marko Gavranić |
FSK MAFIJOZI
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: Ivanjko Anže
DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): Ivančna Gorica
BARVA DRESOV: Črna
Št. | Ime in priimek |
1 | Tilen Jenko |
2 | *Marko Noč |
3 | Simon Ostanek |
4 | Anže Ivanjko |
5 | Klemen Skubic |
6 | Danijel Maksimovič Klemenčič |
7 | Franci Kadunc |
8 | *Mitja Papež |
9 | Ludvik Koščak |
10 | Žan Štepec |
11 | Gašper Klemenčič |
12 | *David Vidmar |
13 | Žiga Kotar |
14 | Tevž Ivanjko |
15 | Matej Sever |
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: ERJAVEC JURE DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): MULJAVA BARVA DRESOV: BELA
AVTOSTORITVE SADAR
Št.
Ime in priimek
1
Jure Erjavec
2
Žiga Zajc
3
Anže Sadar
4
Rok Sadar
5
Alen Gnidovec
6
Marko Jevnikar
7
Mitja Anžlovar
8
Ambrož Herman
9
Igor Turk
10
Miha Jevnikar
11
Aleksander Polak
12
Damjan Glavan
13
Gašper Herman
14
Jure Jevnikar
15
Rok Verbič
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: GAČNIK JOŽE DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): STIČNA BARVA DRESOV: RUMENO/MODRA IN RDEČE/BELA
FC IVANČNA GORICA
Št.
Ime in priimek
1
JANI HOČEVAR
2
JOŽEF JERAJ
3
GAŠPER PUCIHAR
4
ROBERT MEDVED
KRISTIJAN ČOŽ
6
ROBERT POTOKAR
7
ROBERT GAČNIK
8
JOŽE GAČNIK
9
DEJAN GROŠELJ
10
PRIMOŽ ŠTEH
11
JOŽE MIŠMAŠ
12
13
TOMAŽ KNEP
14
ANDREJ RUŽIČ
15
ROBERT GLAVAN
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: Novak Nino DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): Ambrus BARVA DRESOV: modra
ŠD AMBRUS
Št.
Ime in priimek
1
Sebastjan Šinkovec
2
Miha Šinkovec
3
Nino Novak
4
Tomaž Hočevar
5
Žan Tekavčič
6
Jaka Hrovat
7
Žiga Hrovat
8
David Papež
9
Aleš Hočevar
10
Žiga Hočevar
11
Roman Ivančič
12
Urban Hrovat
13
Rok Zaletelj
14
Uroš Zaletelj
15
Lukas Gregorič
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: MAHNE KRISTIJAN DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): KRKA BARVA DRESOV: ORANŽNI
ŠDM KRKA
Št.
Ime in priimek
1
ANTON SVETIN
2
ROK ZALETELJ
3
ROBERT GODEC
4
DAVID KOŠIR
5
KRISTIJAN MAHNE
6
ŽAN GODEC
7
LOVRENC BREGAR
8
BOŠTJAN PAVČIČ
9
JAN BRADAČ
10
JAKOB TRČEK
11
ALJAŽ MIHEVEC
12
BOŠTJAN ZRIMŠEK
13
IZTOK STRAH
14
ALJAŽ KUTNAR
15
ANDREJ PAVČIČ
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: Gale Jože DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): DOB BARVA DRESOV: RDEČA – BELA
BAR PRI LIVARNI
Št.
Ime in priimek
1
DAVID KASTELIC
2
JOŽE GALE
3
BOJAN GALE
4
MILAN KASTELIC
5
DENIS GALE
6
DARJAN KASTELIC
7
GREGOR RUS
8
PRIMOŽ OZIMEK
9
JANEZ PERME
10
LUKA SADAR
11
ANDRAŽ ŽUGIČ
12
BLAŽ ŽUGIČ
13
DŽANAN MLADEN
14
MARKO KASTELIC
15
TOM NOVAK
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: Skubic Jošt DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): VIŠNJA GORA BARVA DRESOV: SIVA/ČRNA
RAJA VIŠNJA GORA
Št.
Ime in priimek
1
Jaka Skubic
2
Jošt Skubic
3
Jan Kamin
4
Dominik Horvat
5
Toni Klemenčič
6
Matjaž Čož
7
Miha Travnik
8
Gašper Tomaševič
9
Klemen Vozelj
10
Miha Skubec
11
Sinan Biba
12
Črt Omahen
13
Samo Zupančič
14
Roko Malkoč
15
Jože Erjavec
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: HOČEVAR UROŠ DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): Zagradec BARVA DRESOV: modri
HORT ZAGRADEC
Št.
Ime in priimek
1
Uroš Hočevar
2
Blaž Hočevar
3
Jure Mandelj
4
Žan Perko
5
Aljaž Košak
6
Jan Bregar
7
Borut Blatnik
8
Anže Hrovat
9
Jože Šinkovec
10
Matic Ropič
11
Matic Erjavec
12
Jan Koler
13
14
15
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: VIRŠEK JAKA DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): ŠENTVID PRI STIČNI BARVA DRESOV: BELO-MODRI
SAMASTUR
Št.
Ime in priimek
1
Jaka Viršek
2
Nejc Mele
3
Tomaž Eržen
4
Jernej Habjan
5
Uroš Vidmar
6
Marko Linec
7
Jernej Rozman
8
Žiga Štajnar
9
Andrej Cencel
10
Erik Rojec
11
Mark Lesjak
12
Samo Okorn
13
Andraž Marinčič
14
Tilen Kosec
15
PRIIMEK IN IME VODJE EKIPE: BREGAR JAKA DOMAČE IGRIŠČE EKIPE (kraj): ZAGRADEC BARVA DRESOV: VIJOLIČNO-RDEČA
DNEVNI BAR GLORIJA
Št.
Ime in priimek
1
JAKA BREGAR
2
GAŠPER HABJAN
3
DOMEN JARC
4
JURE BRLAN
5
BLAŽ TRUNKELJ
6
MATEVŽ BREGAR
7
IZIDOR BREGAR
8
JAN DROBNIČ
9
MATEJ AVGUŠTIN
10
NEJC KOREN
11
ROK BAŠNEC
12
URBAN ZUPANČIČ
13
JAKA JAVORNIK
14
MATEJ BREGAR
15
GAŠPER MRZELJ